گروه آموزشی و فرهنگی آپریم
آموزش زبان انگلیسی رایگان

راهنمای استفاده از مجموعه” یادگیری زبان با سریال فرندز “

آموزش زبان انگلیسی رایگان |

برای اینکه بتوانید به راحتی به یک زبان دیگر مکالمه کنید بهترین راه حفظ کرن جملات است. ما در این مجموعه آموزش زیان انگلیسی به سبک فرندز FRIENDS جملات مهم و کاربردی را انتخاب کرده‌ایم. شما این جملات را می‌شنوید و موقعیت و محل استفاده آن‌ها را یاد می‌گیرید. سپس با حفظ کردن این جملات به راحتی قادر خواهید بود پس از ۶ ماه انگلیسی صحبت کنید. صرفا حفظ کردن لغات و یاد گرفتن گرامر  در مکالمه تاثیری نخواهند داشت. شما در این مجوعه آموزشی جملات را می‌شنوید و گوش و ذهن شما به جملات و لغات انگلیسی آشنا خواهد شد. همچنین با حفظ کردن جملات منتخب، شما به یک شخص حرفه ای در مکالمه تبدیل می شوید. بعد از پایان دوره به راحتی می‌توانید از تماشای فیلم به زبان اصلی لذت ببرید. با دوستانتان به زبان انگلیسی مکالمه کنید. و هر آنچه به عنوان یک زبان جدید نیاز دارید برطرف خواهد شد. اگر خود را برای آزمون‌های زبان آماده می‌کنید پس از پایان دوره شما نمره خیلی خوبی در بخش شنیداری یا همان LISTENING  و بخش مکالمه یا speaking کسب خواهید کرد.

 

هر قسمت از مجموعه چه چیزهایی را شامل می‌شود؟

مجموعه آموزش زبان با سریال فرندز توسط گروه آموزشی و فرهنگی آپریم تهیه شده است. مجموعه آموزش زبان انگلیسی رایگان شامل سریال فرندز همراه با زیرنویس، متن سریال فرندز در قالب فایل PDF ، فایل صوتی سریال فرندز، مجموعه لغات مهم به همراه معنی ومجموعه جملات مهم و کاربردی به صورت پی دی اف می باشد.

راهنمای استفاده یادگیری زبان سریال فرندز

راهنمای استفاده از مجموعه آموزش زبان انگلیسی رایگان

در این مجموعه آموزشی تمرکز ما بر روی LISTENING و SPEAKING می‌باشد. هر قسمت از مجموعه آموزش زبان ”  آموزش زبان با سریال فرندز ” در ۷ گام تهیه شده است. می توانید هر گام را در یک روز هفته پیش بروید.

 

گام اول

سریال را با زیر نویس فارسی تماشا کنید. سعی کنید از فیلم لذت ببرید و داستان کلی هر قسمت را متوجه شوید.

گام دوم

برای بار دوم فیلم را ببینید و این بار به جملات دقت کنید و سعی کنید آنها را متوجه شوید.

*** در این مرحله زبان آموزانی که از سطح مبتدی برخوردار هستند می توانند از زیر نویس فارسی استفاده کنند.***

گام سوم

فایل pdf سریال فرندز را با دقت بخوانید و سعی کنید جملات را تصویرسازی کنید. تصویرسازی به این معنی که بازیگر، مکان و هر چیزی که راجع به ان جمله است را  به خاطر بیاورید.

*** اگر به لغتی برخوردید که معنی آن را نمی دانستید. می‌توانید از فایل pdf  لغات سریال فرندز استفاده کنید. ***

گام چهارم

فیلم را بدون زیرنویس با دقت تماشا کنید. این بار خیلی از جملات برای شما آشنا هستند. اگر در جایی جمله ای را متوجه نشدید فیلم را نگه داشته به عقب برگردید و دوباره سعی کنید. در این مرحله تمرکزتان بر شنیدن جمله‌ها باشد. نیازی به حفظ کرن آن‌ها نیست.

گام پنجم

یک فایل با نام جملات مهم و کاربردی برای هر قسمت تهیه شده است. این فایل را به دقت مطالعه کنید و جملات آن را حفظ کنید.

گام ششم

فیلم را تماشا کنید. انتظار داریم که در این مرحله بیش از ۸۰ درصد جملات را متوجه شوید. اگر در قسمتی از فیلم به مشکل برخورد کردید و متوجه نشدید. فیلم را نگه داشته (PAUSE) به فایل متن سریال مراجعه کنید.

*** در این مرحله می توانید به جای فیلم از فایل صوتی MP3 استفاده کنید ***

گام هفتم

دوباره به سراغ فایل جملات مهم و کاربردی بروید. جملات و اصطلاحات را با صدای بلند بخوانید و حفظ کنید.

*** نکته مهم در این قسمت این است که حتما جملات با صدای بلند تکرار و تمرین شوند.***

 

گام ششم و هفتم را آنقدر تکرار کنید تا همه جملات را حفظ باشید و هنگامی تماشای سریال تمام جملات را متوجه شوید.

به خاطر سپردن جملات منتخب گام پنجم و متوجه شدن سریال بدون زیرنویس هدف کلی هر قسمت آموزشی می‌باشد.

 

چقدر این شیوه آموزشی را می پسندید؟ 

راهنمای استفاده از مجموعه” یادگیری زبان با سریال فرندز “
۴٫۳ (۸۶٫۳۲%) ۱۹ votes

*** برای شروع دوره رایگان آموزش زبان با سریال فرندز اینجا کلیک کنید ***

11 نظر

 • با سلام.من بالای ده سال هست که مدرس زبان هستم و به لطف خدا تونستم خدماتی را انجام دهم.نیومدم که از خودم تعریف کنم .اومدم بگم آفرین به شعور بالای مسوولان این سایت که خدمتی به این بزرگی را رایگان دارید انجام میدهید برای مردم بعضا کم لطف ما.خدمت شما کمتر از اموزگارهای دلسئز نیست و پاداشتون نزد خداوند محفوظ است.احسنت و خسته نباشید

 • خدا پدرتونو بیامرزه که رایگان دارین به مردم خدمات میدین. قطعا خدا در جایی دیگر برای شما جبران خواهد کرد که اگر نکند عدالتش زیر سؤال خواهد رفت. آفرین یر شما و خدا قوت

 • آقا عالی
  من کلی داشتم لغت هارا خودم مینوشتم
  خیلی لطف کردید
  امیدوارم ادامه بدید با سرعت بیشتری
  ما قطعا حمایت می کنیم
  لطف بزرگی داری انجام میدید
  ایشالا هفته ای ۲ قسمت بدید

  • متوقف نشده ایم. همچنان فعالیت داریم.
   ولی خب هزینه های ما بالاست و بدون اسپانسر و حامی سرعت تولید مطلب پایین اومده.
   طبق قولی که دادیم تا پایان فصل اول با شما همراه خواهیم بود.

 • Your idea is great. I appreciate the founder of this website. The Friends series are so nice and awesome for learning English. I would like to ask you to do the same job with other series as well like bad girls, house of cards,Thrones, breaking bad news which are also helpful and efficient for learning English. If you make a package of these series as you have done like Friends I am sure you will be able to make a good profit out of it.
  Thank you for all your effort. Please keep it up.
  محمدرضا

 • با سلام من در خواست دارم کل سریال رو به همین نحو بذارین . هر چند رایگان نباشه (مثلا فقط فصل یکش رایگان باشه ) و لینک دانلود باقی فصول رو بفروشین(به قیمت مناسب) . ان شا الله هم خودتون سود می کنید هم ما بیشتر یاد می گیریم .
  و لطفا این کار رو حتی المقدور سریع انجام بدید …

  پیشاپیش سپاس گزارم