گروه آموزشی و فرهنگی آپریم

دوره رایگان تقویت LISTENING

دوره رایگان تقویت LISTENING |

مهارت شنیداری یا همان LISTENING یکی از مهمترین بخش‌ها در برقرار کردن ارتباط می باشد. اگر شما تعدادی زیادی لغت را حفظ کرده باشید، قواعد و گرامر زبان را به خوبی بدانید و حتی بتوانید به خوبی صحبت کنید، اگر متوجه نشوید که طرف مقابل شما چه می‌گوید یا اشتباه متوجه شوید، در برقرار کردن ارتباط دچار مشکل خواهید شد.

بیشتر زبان آموزان اهمیت این مهارت را درک نکرده و کمترین میزان وقت را برای آن صرف می‌کنند. این مهارت را تنها با تمرین است که می‌توان تقویت کرد. در آزمون های مهم و بین‌المللی نیز مهارت LISTENING همواره یکی از بخش‌های آزمون‌ها می‌باشد که اکثر داوطلبان نمره خوبی در آن کسب نمی‌کنند.

 

تقویت listening

 

ما در دوره رایگان تقویت LISTENING تمرین‌هایی را برای شما به صورت رایگان آماده کرده‌ایم. هر درس برای یک روز آماده شده است. دوره رایگان تقویت لیسنینگ در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

ابتدا به فایل‌های صوتی گوش دهید و سپس به سوالات پاسخ دهید. پاسخ سوالات را نیز برای شما قرار داده‌ایم تا اشتباهات خود را ببینید و درس به درس پیشرفت کنید.

 

سرفصل های دوره رایگان تقویت LISTENING

۱-برای دیدن درس های دوره تقویت LISTENING سطح مبتدی اینجا کلیک کنید

دوره رایگان تقویت  LISTENING سطح مبتدی به صورت سوال و جواب‌های مستقیم و اغلب دو نفره می‌باشد. در این بخش شما همه جواب‌ها را به صورت مستقیم در فایل صوتی خواهید شنید. اگر با یک مرحله گوش دادن به فایل صوتی متوجه نشدید، برای دفعات آن را بشنوید.

درس‌های دوره سطح مبتدی

#۰۱  درس یکم – سطح مبتدی

#۰۲  درس دوم – سطح مبتدی

#۰۳  درس سوم – سطح مبتدی

#۰۴  درس چهارم – سطح مبتدی

#۰۵  درس پنجم – سطح مبتدی

#۰۶  درس ششم – سطح مبتدی

#۰۷  درس هفتم – سطح مبتدی

#۰۸  درس هشتم – سطح مبتدی

#۰۹  درس نهم – سطح مبتدی

#۱۰  درس دهم – سطح مبتدی

#۱۱  درس یازدهم – سطح مبتدی

#۱۲  درس دوازدهم – سطح مبتدی

#۱۳  درس سیزدهم – سطح مبتدی

#۱۴  درس چهاردهم – سطح مبتدی

۳-دوره رایگان آموزش LISTENING سطح پیشرفته(به زودی)...

دوره رایگان تقویت  LISTENING سطح پیشرفته پس از پایان دوره متوسط شروع می شود.