گروه آموزشی و فرهنگی آپریم
قسمت پنجم آموزش زبان سریال فزندز

آموزش زبان با سریال فرندز -قسمت پنجم

با درود خدمت کاربران و همراهان گرامی گروه آموزشی و فرهنگی آپریم.

 

من محمد صادقی مهر هستم. علاقمند به زبان انگلیسی و عضو گروه آموزشی و فرهنگی آپریم، با قسمت پنجم از مجموعه آموزش زبان با سریال فرندز در خدمت شما هستم. قسمت پنجم هم مانند قسمت های گذشته از مجموعه آموزش زبان با سریال فرندز شامل متن قسمت پنجم سریال فرندز به صورت پی دی اف PDF ، جملات مهم و کاربردی قسمت پنجم سریال فرندز پی دی اف PDF ، لغات مهم قسمت پنجم سریال فرندز به همراه ترجمه آنها در قالب PDF و فایل صوتی قسمت پنجم به صورت فایل MP3 می‌باشد.

در بخش دانلود که در پایین صفحه قرار دارد، دو فایل با شماره های ۱ و ۲ به صورت رایگان در دسترس می باشد. فایل شماره یک شامل همه فایل‌های  آموزشی pdf ، زیر نویس سریال و فایل صوتی است . فایل شماره دو فقط فایل تصویری قسمت پنجم سریال فرندز را شامل می شود و حجم آن خیلی بیشتر از فایل شماره یک می باشد. اگر سریال فرندز را در اختیار دارید و فقط نیاز به فایل‌های آموزشی دارید فایل شماره یک را دانلود کنید.

قسمت پنجم از فصل اول سریال فرندز، The East German laundry detergent  نام دارد. در قسمت پنجم از سریال فرندز سه داستان اتفاق می‌افتد. جویی دوست دختر قبلی‌اش را می‌بیند و از تمام شدن رابطه با او، پشیمان است. سعی در بدست آوردن دوست قبلی‌اش دارد که در این راه دست به دامن مونیکا می‌شود. راس و ریچل نیز به خشکشویی می‌روند و راس می‌خواهد خودش را در دل ریچل جا کند و کلی ماجرای جالب اتفاق می‌افتد. چندلر هم طبق عادت قصد بهم زدن رابطه با جنیس را دارد که فیبی قول داده تا به او کمک کند.

از شما دعوت می کنیم تا قسمت پنجم سریال friends را تماشا کنید، از دیدن سریال لذت ببرید، بخندید و زبان انگلیسی یاد بگیرید.

هر قسمت از سریال فرندز پر از اصطللاحات، لغات و جملات کاملا کاربردی است که شما در مکالمات روز مره استفاده خواهید کرد.

جملات و اصطلاحات مهم قسمت پنجم سریال فرندز

?Know what blows my mind

He burns me up

You are not up to this

Being dumped by you agrees with her

You should think this through

There you go

I blew off the afternoon

I am out of here

we put our heads together

جهت دانلود رایگان فایل های آموزش مکالمه زبان انگلیسی با سریال فرندز – قسمت پنجم روی دکمه زیر کلیک کنید.

جهت دریافت آموزش مکالمه زبان انگلیسی با سریال فرندز – قسمت پنجم همراه با فیلم و زیرنویس فارسی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

رمز عبور: www.aprim.ir

حجم فایل ۱۸۳ مگابایت

دانلود قسمت پنجم-فایل شماره ۱

 

 

اگر قسمت پنجم سریال فرندز و زیرنویس آن را در اختیار دارید، جهت دریافت آموزش مکالمه زبان انگلیسی با سریال فرندز – قسمت پنجم بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

رمز عبور: www.aprim.ir

حجم فایل ۱۷ مگابایت

دانلود قسمت پنجم-فایل شماره ۲

 

قسمت پنجم آموزش زبان با سریال فرندز چقدر در یادگیری زبان به شما کمک کرد؟

آموزش زبان با سریال فرندز -قسمت پنجم
۴٫۲ (۸۴%) ۵ votes

*** برای مشاهده راهنمای استفاده از مجموعه آموزش زبان با سریال فرندز اینجا را کلیک کنید ***

14 نظر