گروه آموزشی و فرهنگی آپریم
آموزش زبان با فیلم- قسمت اول

آموزش زبان با فیلم – قسمت اول

آموزش زبان با فیلم – قسمت اول
۵ (۱۰۰%) ۸ votes

با درود خدمت کاربران و همراهان گرامی گروه آموزشی و فرهنگی آپریم

آموزش زبان با فیلم |

همان طور که از قبل وعده داده بودیم، سرانجام پس از مدت ها تلاش و زحمات همکارانمان در گروه آموزشی و فرهنگی آپریم، قسمت اول از مجموعه آموزش زبان انگلیسی رایگان با عنوان ” آموزش زبان با سریال فرندز ” آماده شد. همه تلاشمان بر این است که هر هفته یک قسمت از این مجموعه آموزشی را جهت استفاده کاربران بر روی سایت قرار دهیم. علاوه بر فایل آموزشی، در هر قسمت یک گرامر ساده و کاربردی را نیز آموزش می‌دهیم و مثال هایی را از متن سریال جهت تفهیم هر چه بهتر آن استفاده می کنیم.

 

 هر قسمت از مجموعه آموزش زبان با فیلم در دو بخش قابل دانلود می باشد. اگر سریال فرندز و زیرنویس فارسی آن را در اختیار دارید فقط کافیست تا فایل شماره یک را دانلود نمایید. این فایل شامل متن قسمت اول سریال فرندز PDF ، جملات مهم و کاربردی قسمت اول سریال فرندز PDF ، لغات و ترجمه آن ها  و فایل صوتی قسمت اول MP3 را شامل می‌شود. فایل شماره دو علاوه بر محتویات فایل شماره یک، فیلم و زیرنویس آن را نیز دربر دارد که قطعا حجم آن خیلی بیشتر از فایل شماره یک می باشد. پیشنهاد ما این است که اگر محدودیتی در دانلود ندارید فایل شماره دو را دانلود و استفاده کنید زیرا تمامی بخش های آموزشی بر اساس آن درست شده است و زیر نویس آن نیز کاملا منطبق و مورد تایید می باشد.

چکیده داستان

قسمت اول از فصل اول سریال فرندز، The One Where Monica Gets A Roommate نام دارد. شرح داستان به این صورت است که یکی از دوستان قدیمی مونیکا به نام ریچل برای مراسم عروسی به نیویورک آمده است. اما ناگهان در مراسم پشیمان شده و داماد را تنها گذاشته و فرار می کند. تنها کسی که در نیویورک می شناسد مونیکا است که اتفاقا مدتی است با هم قهر هستند و …

ادامه داستان را تماشا کنید، از دیدن سریال لذت ببرید، بخندید و  مکالمه زبان انگلیسی را نیز یاد بگیرید.

هر قسمت از مجموعه آموزش زبان با فیلم پر از اصطللاحات و لغات کاملا کاربردی است که شما در مکالمات روز مره استفاده خواهید کرد.

بعضی از لغات و اصطلاحات مهم قسمت اول سریال فرندز

Buzz him in

ask someone out

be a roll

have a crush on somebody

 crash on the couch

گرامر قسمت اول

در هر قسمت تلاش خواهیم کرد تا یک گرامر را به صورت خیلی ساده و کاربردی به شما آموزش دهیم. نمی خواهیم خیلی پیچیده وارد بحث گرامر شویم. تنها هدفمان آشنایی با گرامر و دلیل استفاده از آنها در جملات  است.

یکی از مهمترین و کاربردی ترین گرامرهای زبان زمان حال کامل یا همان present perfect  می باشد. ساختار زمان حال کامل به صورت زیر می باشد.

فاعل + Have/has + (قسمت سوم فعل)

اگر فاعل سوم شخص مفرد باشد(he & she)   از فعل کمکی has و در غیر این صورت از فعل کمکی  have استفاده خواهیم کرد.

یکی از کاربردهای حال کامل  در مورد تجربه هایی که یک شخص داشته است.

 

مثال:

I’ve had that dream

I have never made coffee before in my life

Have I seen you in anything?

 

جهت دریافت قسمت اول همراه با فیلم و زیرنویس فارسی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

رمز عبور: www.aprim.ir

حجم فایل ۱۷۸ مگابایت

دانلود قسمت اول-فایل شماره ۱

اگر سریال فرندز و زیرنویس آن را در اختیار دارید، جهت دریافت قسمت اول فایل های آموزشی بدون فیلم بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

رمز عبور: www.aprim.ir

حجم فایل ۱۱ مگابایت

دانلود قسمت اول-فایل شماره ۲

 

*** برای مشاهده راهنمای استفاده از مجموعه آموزش زبان با سریال فرندز اینجا را کلیک کنید ***

برای خرید پستی ۸ قسمت اول به صورت یک جا در قالب لوح فشرده DVD اینجا کلیک کنید

44 نظر